יום רביעי, 24 בינואר 2018

כתבה בYNET בנוגע לאנטנות ברמת גולדה חיפה

הכתבה פוסרמה בעקבות דיון בבית המשפט בנושא. 
בעקבות הכתבה הזו ופנייה של שני אנשים אלי היום בנושא אנטנות מול ביתם, בעוד ניכרת התקווה (השגויה) כי בדיקות הקרינה מול האנטנות יראו תוצאות שיביאו להורדת האנטנות, אני חושב שהגיע הזמן שתושבי ישראל יבינו כמה דברים לגבי הקרינה הסלולרית.
1. התקן של המשרד להגנת הסביבה מבוסס על אפקט חום בלבד, הוא גבוה ולא מגן מהשפעות ביולוגיות של חשיפה לקרינה.  התקן אינו משרת את טובת האזרחים וזכותם לבריאות אלא את טובת התעשיה ומאפשר הקמה של אנטנות בקרבת בתי מגורים ושיווק ציוד אלחוטי וסלולרי מקרין כאשר כל הבדיקות , אם מבצעים אותן, תוצאתיהן מתחת ל"תקן".
2. גם הקרינה מהאנטנות וגם הקרינה מהסלולרי ומציוד אלחוטי ביתי הן אותה קרינה, בשני המקרים מדובר בקרינה רדיו, שהוגדרה מסרטן אפשרי בבני אדם בשנת 2011.
לכן גם הציוד האלחוטי והסלולרי שלכם חושף אתכם לקרינה. אם את מודאגים מהקרינה מהאנטנות בבקשה תצמצמו שימוש בסלולרי ובציוד אלחוטי ביתי (יש תחליפים חוטיים ולא מקרינים). 
3. אם הטענות של עורך דין ליאור כץ בדבר שהתב"ע לאנטנות היא רק לדור 1, נכונות יש לפנות לבג"ץ או לחלופין לנהל תביעה יצוגית מול חברות הסלולר בשם כל אלא שנחשפים מהאנטנות שלהם שהוקמו שלא בהתאם לתב"ע.

אני מאחל לתושבי שכונת גולדה בחיפה, וכלל האזרחים החיים מול אנטנות סלולריות, הצלחה בתביעות ובהורדת אנטנות, כמו גן בצמצום השימוש בסלולרי ובציוד אלחוטי ומעבר לציוד חוטי בביתם.

על אנטנות סלולריות - http://www.norad4u.co.il/knowledge-h/cellphone-antennas
צמצום חשיפה מדריך - http://www.norad4u.co.il/guidesh/step-by-step-emf-reduction-h
עוד על התקן הגבוהה והלא מגן - http://www.norad4u.co.il/emr-measurement-h/emf-standards-h

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה