יום חמישי, 29 במרץ 2018

העסק שלכם מלא בקרינה? לא תקבלו את הכסף שלי!

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה, למעשה גם היום גיליתי שבית עסק אחר שאני מחבב התקין עוד ציוד אלחוטי, מה שימנע ממני להתקרב לקופה שם ויגרום לבעלים עוד כאבי ראש). אבל היום גיליתי שבית עסק נוסף שאני רוצה לרכוש בו מוצרים , ואשר כבר רכשתי בו בעבר, מלא בקרינה מציוד אלחוטי שיש בבית העסק. כאמור כבר ביקרתי בו פעמים ואחרי הביקור הרגשתי לא משהו (בלשון המעטה). בפעמים הקודמות יחסתי את זה לאנטנה שיש מחוץ לעסק ולבעיות הקרינה שעדיין לא פתרתי בבית. אבל היום היה עלי מד קרינה מתריע לקרינת רדיו והוא צפצף כמו משוגע. חשבתי שהקרינה היא בגלל שאיזה בחור התק
רב אלי ובטח זה הסלולרי בכיס שלו. אבל הקרינה הייתה גבוהה גם כאשר הוא עבר והתקדם. אז שמתי לב שיש אנטנה של WIFI באמצע החנות ושרמות הקרינה אחידות בחנות. יצאתי החוצה והרמות ירדו. חזרתי פנימה והן עלו שוב. כך כמה פעמים.
דיברתי אם אחד העובדים האחראיים שם והוא נדהם לשמוע על רגישות לקרינה ושאל איך יודעים שאתה רגיש. אמר שכל החנות מבוססת על תקשורת אלחוטית (קופות, משקלים, ניהול תורים ועוד). אמרתי שלו שהם עיבדו לקוח וחבל. אני לא יכול להרשות לעצמי להיות שם כמה דקות ואז לסבול שעות.
כאשר עזבתי את המקום שמתי לב שכל מבנה החנות הוא מפנל מבודד (למעשה פח). הפח חוסם את הקרינה הבאה מבחוץ אבל יוצר בעיית קרינה עם מה שמשודר בפנים. צר לי על כל העובדים שם ועל הלקוחות. אבל הם כולם משתמשי סלולר ומכורים. מעניין אם יש שם עובדים שמרגישים רע מהקרינה. אני בכל אופן לא אחזור לשם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה