יום רביעי, 15 ביוני 2016

סדצקי, סטיליאן, לירן רז - באולפן ערוץ 10 עם אור הלר ומיה זיו-וולף


"רק חצי מיקרו וואט לסמר" - אם סטיליאן מדד חצי מיקרו וואט לסמ"ר באולפן אז אתם יושבים בהרבה מאוד קרינת רדיו. זה בדיוק העניין סטיליאן אינו מבין לגמרי את ההשפעות של קרינת רדיו. מבחינתו חצי מיקרו וואט לסמר זה מעט מאוד, הוא טועה. התקן של המשרד להגנת הסביבה לוקח בחשבון רק נזק תרמי ושום נזק ביולוגי או בריאותי, ולכן בהשוואה לתקן הזה הרמות אצלכם באולפן נמוכות ולכן "תקינות", אבל זה לא אומר כלום על הבריאות. מי שמכיר כמוני את הנזקים של הקרינה ובאיזה רמות אנשים מרגישים רע אני יכול להגיד לכם ש 0.5 מיקרו וואט לסמ"ר זה הרבה מאוד. 5 מיקרו וואט לסמ"ר על המותן שלכם אז שיהיה לכם בכיף.

כאמור התקן לא מגן ולא רלוונטי. בהתאם לתקן הלא רלוונטי הזה מותקנות אנטנות ומקבלות אישור. בהתאם לתקן הזה אנשים נחשפים לרמות "תקינות" ולא בריאות של קרינה. 

יש להכיר מייד בהשפעות הביולוגיות של הקרינה וברגישות לקרינה. לתקן תקן נמוך מאוד ותקנות מחמירות בנוגע לחשיפת הציבור לקרינת רדיו. אין להתקין אנטנות של עשרות וואט בתוך ערים. יש להפסיק את השימוש בציוד אלחוטי וסלולרי בבתי הספר ויש לפרסם בכל מקום אפשרי כי הקרינה הסלולרית-אלחוטית-רדיו אינה בריאה!

פרופ' סדצקי מכירה ומבינה את ההשפעות של הקרינה, אולי אפילו את מנגנוני הנזק של קרינת רדיו, אבל לא מבינה באיזה רמה של קרינה נגרמים נזקים ואיזה רמה של קרינה אינה בריאה. לכן היא בעד האלחוטי בבתי הספר. גישה זו חייבת להשתנות לפני שיהיו עוד ילדים נפגעים. 

צמצמו עוד היום שימוש בסלולרי ואלחוטי לפני שהשימוש יצמצם אתכם.

2 comments:

 1. אם אתה אומר (וגם אני) שאנו יודעים את ההשפעות על הבריאות והנזק שנגרם בגלל קרינה, יאמרו לנו, "מי אתם בכלל?" "אתם לא רופאים! אין לנו שום השפעה ומה שאנו אומרים על הכאב שלנו, זה בשבילם לא רלוונטית, כי הרי אנו לא קיימים. שקופים. אנו חריגים. ביש מזל ... אבל ככה זה.. העולם מתקדם .

  השבמחק
  תשובות
  1. אני לא יודעים מה ההשפעות, אנחנו רק מתחילים לגלות מה ההשפעות, כנראה יש הרבה יותר מנגנוני נזק ממה שאנחנו יודעים ומבינים היום. וזה האבסורד שאנשים כמוני וכמוך מכירים את המנגנונים הללו, ויותר מזה יודעים איך זה מרגיש, ומכובדים כמוהם לא מספרים על המנגנונים הללו לציבור ואם כן כבר אומרים משהו, אז אומרים משהו מאוד חלקי.
   מצד שני יש לנו השפעה. דבר ראשון לעזור לכמונו להבין שהם נפגעו, נפגעים ויפגעו מרמות קרינה מאוד נמוכות. דבר שני להציע את המידע הזה לכל העולם כדי שמי שמוכן לקבל את האמת כבר היום יוכל להגן על עצמו. יש לנו הרגישים אחריות לספר לעולם על הזועה, ובנוגע לתקנים על הפארסה.

   מחק