יום שלישי, 1 בספטמבר 2015

סערה בתקשורת - קרינה במוסדות החינוך ואף אחד לא בודק...

הדוח או הנתונים פורסמו על ידי קבוצה בשם "אזרחים למעל הסביבה" (http://cfenvironment.org.il/) והחלו ליצור הד תקשורתי רב יום לפני פתיחת הלימודים (31/08/2015).
כתבות:
  1. מאקו - http://www.mako.co.il/news-israel/education-q3_2015/Article-f5e962d42f18f41004.htm
  2. מעריב - http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-495834
  3. וואלה - http://news.walla.co.il/item/2886201
  4. http://reshet.tv/News_n/heb/news/Domestic/EducationSociety/articlenews,193066/
מדובר בנתונים לא חדשים שמוצגים כאן פעם נוספת במסגרת הדוח. החשיבות בהצגתם היא כי לא יותר מידי מאז הפעם האחרונה שהוצגו הנתונים. בנוסף יש להבין ולזכור כי בכל הקשור לקרינת רדיו-סלולר-אלחוטי, בשל התקן הגבוה והלא מגן, מדי הקרינה האיטיים, ביצוע ממוצעים ואי הבנה של הסיכון על ידי המשרד להגנת הסביבה והמודדים המוסמכים, כל בדיקות קרינת הרדיו-סלולר-אלחוטי ימצאו "תקינות" גם אם ימצאו רמות שגרמו לשינויים ונזקים ביולוגים במחקרים רבים

תוצאות "תקינות" של בדיקת קרינת רדיו ממש לא מבטיחה שבריא לילדים להיות בבתי הספר, ביחוד שבתי הספר הופכים לבתי ספר אלחוטיים (משרד החינוך פורס אינטרנט אלחוטי בבתי הספר בשנים האחרונות על ידי שימוש במערכות WIFI), בהם הילדים לא מכבים את הסלולרי בשעור (והסלולריים החכמים משדרים רוב הזמן), ובנוסף לזה מכניס משרד החינוך שימוש בטאבלטים ומחשבים אלחוטיים (כ40 מקורות קרינה נוספים) על חשבון הכלכלי של ההורים ועל חשבון הבריאות של הילדים.


הורים, תתאוררו והחלו בפעילות כדי לצמצם את החשיפה של הילדים לקרינה, גם בבית וגם בבית הספר (בשל ריבוי מקורות הקרינה המצב בבית ספר אלחוטי הרבה יותר גרוע מהמצב בבית אלחוטי). 

צמצמו שימוש בסלולרי ובאלחוטי לפני שהשימוש יצמצם אתכם.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה