יום ראשון, 3 בינואר 2016

השערוריה במרכז לבקרת מחלות בארה"ב הגיעה לכלכליסט

לפני שנה וחצי פרסמה הראשות האמריקאית לבקרת מחלות הזהרה משימוש בסלולרי. כמה חודשים אחר כך הוזז ראש הסוכנות וזאת פרסמה הבהרה שלמעשה חוזרת מהאזהרה של הציבור. 
השבוע התפרסמה באתר כלכליסט סיפור השערוריה, בדגש על כך שאפילו המומחים לא יכולים להסכים האם הקרינה מהסלולרי והאלחוטי מסוכנת - http://www.themarker.com/wallstreet/1.2813110

הסיפור מובא בפירוט רב גם באתר -
 http://ehtrust.org/cdc-documents-reveal-the-minimizing-of-risk-to-children-2/

הפרסה של ה CDC מייצגת את כל מה שקורה בתחום הזה. ישנו לובי חזק מאוד, כלכלית, פרלמנטרית ואפילו השפעה ברגולציה , של אנשי התעשייה ונאמניהם. הלובי הזה משפיע על כל ניסיון להזהיר את הציבור, על כל מחקר ועל כל חקיקה. הלובי הזה כולל אנשי צללים, בעלי מקצוע, מומחים ומדענים, שכל אחד מסיבותיו הוא מנסה להרגיע ולזרוע בלבול וספק.
מי שכבר נפגע מהקרינה הבלתי מייננת יודע כבר למי ולמה להאמין.
מי שמאמין למרגיעים ידע בעצמו כאשר הוא או הילדים שלו יפגעו.
מי שכבר מרגיש נימול בידיים בעת שימוש בסלולרי או בלפטופ, חום בפנים בעת שימוש בסלולרי או באלחוטי, כאבי ראש בעת שימוש בסלולרי או באלחוטי, שיבין שהוא כבר נפגע. 

תלמדו את המחקר בתחום ותראו שמי שלא מוצא נזקים הוא במימון של התעשיה ומי שמוצא נזקים מאבד כל מימון שהיה לו. תראו גם שהאינטרפון הראה סיכון יתר של 42% לפי תיקון סטטיסטי ו80% אחרי תיקון סטטיסטי, למי שדיבר בסלולרי יותר מ27 דקות ביום. תקראו גם את המחקרים של הרדל ותראו סיכון יתר של מאות אחוזים למי שמשתמש בסלולרי. תקראו את מחקריהם של לאי (שברים בDNA), סלפורד (פגיעה במחסום דם מוח), פרידמן (יצירת רדיקאלים חופשיים) ונורה ולקוב(השפעה על דפוסי פעולה של המוח) כדי להבין את מנגנוני הנזק של הקרינה.

ומי שמבין קצת אלקטרוניקה, שינסה לבדוק איך נראה אות של קרינה מסלולר או WIFI או כל מקור מודרני אחר (ויראה אות שמבוסס על אלפי פולסים קצרים מאוד של שברירי שנייה) ואז יסתכל איך נהוג למדוד את האותות האלה (רמז - על ידי מדי קרינה שמודדים רק פעמים בשנייה ואז עושים ממוצע) ואז יבין שבדיקות הקרינה אינן מודדות דבר ולכן התוצאות האפסיות במדידות של קרינת רדיו (כי רוב השנייה אין שידור, אבל יש אלפי פולסים חזקים וקצרים שלא נמדדים, אפילו לא מתגלים). 

צמצמו שימוש בסלולרי ובאלחוטי לפני שהשימוש יצמצם אתכם.

השוואה בין אזהרת המרכז האמרקאי לבקרת מחלות לפני ואחרי השינוי
מתוך האתר - http://ehtrust.org/cdc-documents-reveal-the-minimizing-of-risk-to-children-2/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה